oare cine-i ?

Details

RealDream
oare cine-i ?
Wed Feb 02, 2005 3:53 am
158

Image Description

.

Comment by Fabianoo » Wed Feb 02, 2005 6:45 am

brad pitt e, nu?
Ma gandeam la Tine in timp ce ma plimbam de mana cu ea... Nu-i nimic, mi-am zis, sufletul meu iti ramane fidel.
User avatar
Fabianoo
Moderator
 
Posts: 1030
Images: 42
Joined: Tue Dec 16, 2003 8:28 am

Comment by RealDream » Wed Feb 02, 2005 10:49 am

:) da. el este
User avatar
RealDream
 
Posts: 29
Images: 53
Joined: Mon Sep 08, 2003 7:15 am
Location: Erdely

Comment by DIANE » Sun Feb 06, 2005 5:53 am

respingator :roll:
DIANE
User avatar
DIANE
 
Posts: 32
Images: 158
Joined: Tue Dec 02, 2003 5:52 pm

Comment by RealDream » Thu Feb 17, 2005 7:18 am

in poza asta da..
User avatar
RealDream
 
Posts: 29
Images: 53
Joined: Mon Sep 08, 2003 7:15 am
Location: Erdely

Comment by Syminune » Sun Nov 27, 2005 4:06 am

cat de frumos este in realitate....ce urat a iesit aici!!! :(
User avatar
Syminune
 
Posts: 0
Images: 9
Joined: Thu Nov 03, 2005 5:45 am

Comment by Knoxx » Tue Jan 31, 2006 11:35 am

Brad Pitt frumos,mai ramane sa zice ti ca e un actor de exceptie. :shock:
... " Am zis rasului :esti o nebunie! si veseliei :La ce folosesti?"..
User avatar
Knoxx
 
Posts: 850
Images: 127
Joined: Mon Aug 22, 2005 5:50 am
Location: Brasov

Comment by Kontrast » Tue Mar 07, 2006 10:43 am

maaaaaaammmmmmmmmaaaaaa e BRAD PITT ala care joaca in alba ca zapada??????maaaaaaaa ce mistoooo e cel mai tare actor
Kontrast
 
Posts: 0
Images: 2
Joined: Sun Mar 05, 2006 3:09 pm

Return to Wallpapers

cron