Webhosting PHP/MySQL FREE?

Apache 1.* , 2.*

Webhosting PHP/MySQL FREE?

[ #9201 ] Postby LightAnge on Sat Aug 07, 2004 10:52 am

M-ar interesa ceva provideri de free webspace (cel putin 20 MB) care sa ofere si baza (1-*) de data MySQL si (logic) suport PHP. Eu am tot cautat pe net dar n-am dat de nimic... Adica, am dat, dar toate serverele cad din 6 in 6 ore (cam asta e media... :lol: ) sau au latime de banda jenanta in afara metropolitanului (vezi DAP, As & comp.). Chiar nu exista nici un provider decent, chiar si cu banner/popup (in afara de MxHost)?! Asi avea mare nevoie...
Multumesc anticipat!
LightAnge

[ #9213 ] Postby edwards on Sat Aug 07, 2004 1:11 pm

pt ce?
we rock!
edwards
just a user

Images: 85

[ #9239 ] Postby edwards on Sun Aug 08, 2004 9:06 am

Vreau exemple sa vad despre ce este vorba si sa vad daca va pot face o oferta. Ganditiva ce vreiti sa puneti acolo ....ma refer la structura. Vreau detalii ca sa stiu cata "banda" va folosi sa vad daca imi permit asta.

Ciao
we rock!
edwards
just a user

[ #9393 ] Postby LightAngel on Sat Aug 14, 2004 6:45 am

Vreau sa fac un forum de online windows helping. Sunt o gramada care vin si imi pun anumite intrebari la care eu personal nu stiu sa raspund dar sunt sigur ca sunt altii care stiu.
Resurse nu stiu inca de cat e nevoie dar nu cred ca e nevoie de prea multa banda.
Think ed!
Mersi anticipa
LightAngel

[ #9397 ] Postby edwards on Sat Aug 14, 2004 10:06 am

de ce nu folosesti securityrisk.org?
we rock!
edwards
just a user

[ #9404 ] Postby Guest on Sat Aug 14, 2004 3:38 pm

Pt. ca acolo nu pot modera intrebarile si raspunsurile. Eu vreau un loc unde lumea de pe canal sa posteze intrebarile in cazul in care nu primesc raspuns de pe canal.
Guest

Sugestie

[ #11490 ] Postby Chance on Thu Nov 04, 2004 11:49 am

Credeti-ma ca nu va doriti un forum propriu :) unii de aici o sa isi dea seama de ce si cate probleme sunt cu ele :evil:
Chance

[ #11493 ] Postby edwards on Fri Nov 05, 2004 9:36 pm

cred ca mie de aia imi pica parul si da faliment compania unde lucrez, din cauza forumului, ma agit prea mult :P
we rock!
edwards
just a user

[ #13613 ] Postby Chance on Sun Dec 26, 2004 12:17 am

edwards wrote:cred ca mie de aia imi pica parul si da faliment compania unde lucrez, din cauza forumului, ma agit prea mult :P

!!BINGOOOO!! :cry:
Chance

[ #20479 ] Postby KernelPanic on Thu Oct 13, 2005 1:21 pm

Salut,

Un server care ofera web hosting free suport pentru PHP & MySQL spatiu de 350 MB este este http://www.lx.ro

Daca va intereseaza mai multe detalii aflati pe site sau pe forumul lor
http://www.phorum.ro

numai bine si spor la site-uri. :D
KernelPanic

Images: 1

Re: Webhosting PHP/MySQL FREE?

[ #70512 ] Postby outdoor on Thu Nov 20, 2008 10:14 am

Am creat si eu un forum gratuit si merge bine, sunt super incantat de hosting, nu imi bat eu capul, am toate actualizarile facute automat si un suport bun. Bineinteles ca am ales serviciul care e simplu de utilizat si care are cele mai multe avantaje: galerie, chatbox, widget pe portal si index, spatiu nelimitat, template si CSS personalizabil, multe nume de domeniu cool (forumz, wikiforum..) mai multe versiuni (phpbb2, 3, punbb si invision) ca sa nu ma plictisesc. Apropo, versiunea Invision, care exista de la ultima lor actualizare, este minunata: sigura, performanta si "nedemodabila", Eu recomand forumgratuit.ro Image. Nu aveti prea mult de cautat, este primul in rezultate pe google, la multe cuvinte cheie Image
outdoor

Return to Apache