Eroare ???

Aici este locul pentru a plasa eventualele buguri ale forumului sau pentru a solicita noi facilitati care sa fie incluse site

Eroare ???

[ #22509 ] Postby danieLs on Sat Dec 10, 2005 10:56 am

Daca dai register si introduci ceva gresit pe langa ceea ce trebuie sa apara isi mai fac aparitia si niste errori PHP care nu afecteaza cu nimic functionabilitatea forumului dar arata nashpa :p :

Code: Select all
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:2) in /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 647

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:2) in /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 649

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:2) in /shome/home/azsforum/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 650
You always know a little more than they think you do, and a little less than you'd like to.

Image
<\>
_/\_
danieLs
Last Man Standing

Images: 25

Re: Eroare ???

[ #68238 ] Postby Blueberry on Mon Sep 01, 2008 6:13 pm

daca vreau sa scriu un text pe care il bag cu paste...imi zice ca: Your message contains too few characters. [ca in imagine :)]
Attachments
untitled.JPG
If you wouldn’t write it and sign it, don’t say it.” ~ Earl Wilson
Blueberry

Images: 57

[ #68241 ] Postby Creve on Tue Sep 02, 2008 1:35 am

dă click pe "Switch On/Off WYSIWYG Mode" Ar trebui să meargă
Timpul poate să devină din rege un biet pion care se pierde foarte uşor dacă eşti neatent sau prost organizat.
Creve

Images: 65

[ #68243 ] Postby Blueberry on Tue Sep 02, 2008 5:58 am

Creve wrote:dă click pe "Switch On/Off WYSIWYG Mode" Ar trebui să meargă

si de unde fac aia :D ?
Blueberry

[ #68244 ] Postby danieLs on Tue Sep 02, 2008 6:36 am

coltul dreapta sus, se vede si la tine in poza

sau dupa ce ai dat paste, da click in campul unde e mesajul si apsa o litera apoi sterge-o si atunci sa se recalculeze numarul de caractere introduse si o sa-si dea seama ca ai dat paste la ceva

problema ar fi ca editorul vizual tine cont de tastele apasate si cand dai paste nu stie ca ai pus ceva, dar se rezolva cu una din metodele de mai sus
You always know a little more than they think you do, and a little less than you'd like to.

Image
<\>
_/\_
danieLs
Last Man Standing

Images: 25

[ #68249 ] Postby Blueberry on Tue Sep 02, 2008 7:53 am

aha mersi...am vazut ;)
Blueberry